STCC 2017 - vyhlášení
Přidal/a cabadaj dne 29.09.2017 14:48:54

STCC 2017 vyhlášení

Včera skončil poslední šampoinát pořádaný ve hře Forza Motorsport 6 STCC Championship 2017. Šampionát přinesl spoustu zajímavých soubojů, které se nesli od první zatáčky prvního závodu až do poslední zatáčky posledního závodu. Ti šťastnější z vás mohli sledovat přímý přenos, který na mixeru zprostředkoval Rudy Rhodes. Díky moc.

První drama posledního závodu přinesla již samotná kvalifikace, kterou vyhrál JirkaBruss a chybující VividSpeed20 skončil až šestý. Nicméně Vividovi stačila dvě kola během kterých se dostal na druhé místo a mohl začít boj. Boj který trval zbývajících 16 kol, během který si kluci několikrát vyměnili své pozice. Vivid se dokonce pokusil i o tzv. undercut, ale ani ten nakonec nevyšel a JirkaBruss první místo uhájil a tím si zajistil titul šampiona.

Šampiónem se tedy stal JirkaBruss, který bránil své vítězštví doslova do poslendí zatáčky. Na druhém místě skončil Vivid Speed20 a třetí příčku získal HydroCZ.

STCC vyhlášení

Gratulace vítězům a všem ostatním, kteří si našli čas a dorazili byť jen na jeden závod.

Těším se na vás u dalšího šampionátu. Tentorkát již ve hře Forza Motorsport 7. #XboxCZ

PS: nezapomeňte příští týden je CCR sraz 2017.