Forza 7 F1 2017 PC 2 Forza 7
Poslední komentáře
Poslední uživatelé
cabadaj 24 týdnů
SpringCof... 48 týdnů
Vivid Spe... 58 týdnů
kaja2804 64 týdnů
CSL Stuka 65 týdnů
venoid CZE 91 týdnů
vandap20 105 týdnů
Rudy Rhodes 105 týdnů
Tomidza 106 týdnů
gbert 109 týdnů

Poslední přídavky
Fotka
 Bob kokpit[1252]
 Bob pedály[1585]
 Bob volant[1713]
 SpringCoffeeCZ[1574]
 SpringCoffeeCZ[1229]
 Rambic OLOMOUC[1443]
Člen
Forum Post
News Item
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Volant Fanatec GT2 RS
· CSR H shifter
· Anketa - Z jakého p...
· Test rychlosti přip...
· Touring Car Champioh...
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Podpora CCR
Stránky Czech Console Racing můžete podpořit platbou na účet:
234566357/0300
Jako VS uveďte váš nick.

nebo přes PayPal

Všem moc děkuji za zaslané příspěvky
Fanatec
Ten nejlepší volant pro Forzu:
Vyhlášení vítězů BMW M3 Cup
BMW M3 CUP

BMW M3 Cup - vyhlášení

BMW Cup je od včerejší noci minulostí. Jedenáctým závodem byla ukončena další závodní série, kterou pro vás připravujeme. Pojďme se společně ohlédnou za tím, jak to celé dopadlo.

V této sérii se objevilo několik novinek, které nebyli tak úplně typické pro dříve pořádané závodní série. Jednou z nich byl dvojitý závod, který se uskutečnil na Jižní smyčce v noci a jezdci kteří dojeli byli odměnění dvojitým počtem bodů do tabulky. V podobném duchu fungoval i žolík, který mohl každý jezdec využít jednou v průběhu celého šampionátu. Další novinkou bylo, že přibližně polovina závodů se jela na vodě. Jak se Vám tyto netradiční věci líbí nám prosím napište do komentářů.

Ale teď už se dostaneme k samotnému výsledku celého BMW Cupu. Předem chci poděkovat všem, kteří se závodu zúčastnili, ale i těm, kteří náš průběh sledovali ať už živě, nebo ze záznamu na Twitch.tv nebo na Youtube.
Ještě než se podíváme na výsledky samotné, musím smeknout před dvojicí jezdců, kteří odjeli úplně všechny závody. Byli jimi pouze MollyMiata a stekkzzz. Nejenom díky tomu se oba dva umístili v TOP 10.

A teď už konečně ony vytoužené výsledky:

    1. CandyGTC 1079 bodů (z 1200 možných!)
    2. MollyMiata 1042 bodů (ztráta pouhých 37 bodů)
    3. CCR CABADAJ 993 bodů

Na místech těsně pod bednou pak dojeli na 4. alidzi1 a 5. RoooSooL. Ti už ale měli odstup více jak 200 bodů.

Jen pro zajímavost. Do celé série zasáhl pro mě neuvěřitelný počet 37 závodníků. Za mě je toto číslo úžasné a ještě jednou všem děkuji.

Novinkou pro tyto závody bylo také hodnocení týmů, který byli vždy dvoučlenné.

    1. MTM Carbon (CandyGTC / DragonFly989)
    2. Bulet in Time (RoooSooL / stekkzzz)
    3. Blackriders (MollyMiata / PackysCZ)


Upřínmě musím říct, že pro mě byl závod dvojic docela zajímavý. Dost často jsem slyšel během závodu jak jeden z týmu hecuje druhého a povzbuzuje ho k lepším výkonům. To se mi hrozně líbilo a za mě je to rozhodně lepší než slyšet jak je někdo hajzl, že toho druhé ho předjel.
Bohužel spousta týmů dojela na to, že jeden ze dvojice nejezdil pravidelně. Ale to už si musí kluci vyříkat sami mezi sebou.

Jak se líbilo hodnocení dvojic vám? Chtěli byste ho zachovat i v dalším závodním kolotoči?

Tak to bylo ve zkratce to, co se dělo na trati BMW Cupu.

Jak se vám to líbilo, co by jste vy sami změnili a co za vás byli příjemné změny? Za každý komentář budeme rádi.

Všem děkujeme za účast a pozornost a v dalším seriálu se na Vás všechny znovu těšíme.

RoooSooL‬ a tým CCR

Vyhlášení BMW M3 Cup

Kompletní výsledky

Komentáře
alidzi1 | alidzi1 je Offline | #1 | Napsal dne 04.05.2016 19:59:52
alidzi1

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 42 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 43 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 44 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/cimg_bbcode_include.php on line 24 Můj názor na tuhle sérii je hodně pozitivní. Myslím, že výběr auta i setup se povedl.
Novinky taky chválím. Tajný závod (i když skoro všichni tušili 02Laughing) i žolík bylo příjemné zpestření.
Jediné co mi trochu vadilo, že té vody bylo až moc. S tou bych do budoucna trochu ubral. A ještě bych uvítal pro mokré závody mokrý setup. Jo a taky se přimlouvám za to, když mokrý závod, tak i mokrá kvalda.
Pohár konstruktérů byl taky příjemným zpestřením. Jen jsem před začátkem tajně doufal v obsazení 1.a2. příčky týmů MTM v tomhle poháru. Určitě to bylo hodně reálné.
Gratulace všem vítězům i poraženým. Děláte to fajně :D
CandyGTC | CandyGTC je Offline | #2 | Napsal dne 05.05.2016 00:04:29
CandyGTC

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 42 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 43 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 44 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/cimg_bbcode_include.php on line 24 Jirko, velmi podarene slova v zaverecnom hodnoteni04good
Podarilo sa ti/vam skvele auto ako aj cela seria, moc rad som pojazdil ..a snad privela plechov nepokrcil001smile

V dalsej rozborke uplne suhlasim s Alim05yes Zolik parada a ked mokro tak aj v kvalde (netvrdim ze by to ale malo byt pravidlo)

Na vsetkych pilotov zo startovych rostov*va9*
czlowiczek | czlowiczek je Offline | #3 | Napsal dne 05.05.2016 09:10:08
czlowiczek

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 42 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 43 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 44 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/cimg_bbcode_include.php on line 24 Za mne super auto i setup, mokra bylo az dost 03cool. Skoda, ze jsem nemohl odject vsechny zavody. Kazdopadne velky BIG UP za organizaci a tesim se na dalsi sampionat, snad bude stastnejsi vyber auta nez MX 5, protoze to mne moc neoslovilo (muj nazor).

Diky! 08driving
dandy1974 | dandy1974 je Offline | #4 | Napsal dne 05.05.2016 13:17:32
dandy1974

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 42 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 43 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 44 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/cimg_bbcode_include.php on line 24 gratulace!
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Nejbližší závody CCR
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

cabadaj
02/01/2018 19:33
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Ahoj, prosím toto jsou už staré stránky. Na novém webu je potřeba vytvořit nový účet.

Rudy Rhodes
02/01/2018 11:02
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Kdo by měl zájem se dozvědět více,tak se přihlaste do fb skupiny. tam je veškeré info

Rudy Rhodes
02/01/2018 11:01
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Šampionát ve Forze 7. http://xboxweb.cz/
komunita-forza-dc-
startuje-novy-turn
aj/

SpringCoffeeCZ
02/01/2018 08:46
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Ahojky,na nove stranky se neda prihlasit 20sad

cabadaj
30/12/2017 14:28
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
psal jsem na to před vánoci novinku, že ten kdo není mezi registrovanými, se může klidně přidat. ne všichni na první závod dorazí.

alidzi1
30/12/2017 12:02
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Rambič je přihlášený na 1.závod GT3, ale mezi registrovanými jezdci není.

cabadaj
29/12/2017 21:22
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
40gamer1 04good

kaja2804
29/12/2017 21:02
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Jinak jsem dokonalej, kazde pondeli ve 20:00 se automaticky zobrazi pocasi a trat na dalsi tyden primo zde na uvodu 03cool

kaja2804
29/12/2017 10:18
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Mám to zpracované, jen to nahodíme na web

JamalGT666
28/12/2017 12:28
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Já bych tratě rád věděl

Bob313cz
27/12/2017 09:07
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Pro zvýšení dramatičnosti stačí předpověď

cabadaj
26/12/2017 20:26
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Přesně počasí

alidzi1
26/12/2017 19:43
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Za mě stačí předpověď.

kaja2804
26/12/2017 19:31
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
Na PC2 GT3 chcete přesnou předpověď počasí slot po slotu nebo jen něco jako předpověď?

kaja2804
23/12/2017 20:52
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22
V Gt3 PC2 nastanou drobne zmeny v tratich. Aby to byl opravdu Europe championship

Uživatelské ankety
Z jakého pohledu jezdíte
Sítě
Další stránky Czech Console Racing:
YouTube
Czech Console Racing YouTube kanál
Facebook
Facebook
Twitter
Follow CzConsoleRacing on Twitter
Nezapomněli jste:
Dnes má svátek
Copyright © 2011 Czech Console Racing