V8 Supercars Championship
Poslední komentáře
Poslední uživatelé
Tomidza 01:13:24
LAFelin 02:27:15
JamalGT666 03:25:30
NRRomeo 04:02:41
cabadaj 04:18:48
SpringCof... 04:43:08
Bob313cz 05:37:32
Ser Hashut 07:18:05
Rudy Rhodes 09:08:10
SmiX 13:22:59

Poslední přídavky
Podpora CCR
Stránky Czech Console Racing můžete podpořit platbou na účet:
234566357/0300
Jako VS uveďte váš nick.

nebo přes PayPal

Všem moc děkuji za zaslané příspěvky
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Test rychlosti přip...
· Touring Car Champioh...
· Jak jste našli Czec...
· Nováček trochu opo...
· logitech g27
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Fanatec
Ten nejlepší volant pro Forzu:
Číst diskuzi
Czech Console Racing » Czech Console Racing » Představení
 Vytisknout diskuzi
Nováček trochu opotřebovaný
vandap20
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 42 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 43 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 44 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/cimg_bbcode_include.php on line 24 Tak vás všechny zdravím jak vedení Czech Console Racing tak stálé členy i ty náhodné.No nemám co tajit snad jen pin ke kreditce ikdyž ta je pořád prázdná23crying.Jo,jo ten Xbox je dražší koníček než rybářství.Jinak kdysi jen PC ale po zdravotní přestávce jsem přešel na Xbox 360 ten jsem vlastnil dva roky než vyšel
Xbox One tak jsem se hned přehoupnul.Rád jezdím i v reálném životě ale virtualní je větší adrenalin.
Nejsem takovej profík jako cabadaj,CuCuSk a jím podobní 07gamer1 ale jak se říká trpělivost i růže přináší tedy spíš hodně závodů dobré časy a plynulou jízdu.Odkud jsem a jaký jsem mladík si zjistíte na mém profilu,anglina nic moc jen pár slovíček spíše typu load,delete,instal,unistal však mě rozumíte proto jsem rád za existenci takového webu kde se domluvím a porozumím.No co dále žena by byla,boty číslo 42,5 krátký sestřih,vždy usměv a vždy s humorem takže těším se na první seznámení na závodech 15.10.2015 jestli budou a snad nebude má premiéra propadák a když tak jse aspoň dobře pobavíte.09dance
S Pozdravem Kdo si hraje nezlobí se těším na dobrou partu váš nový člen Vanda,Vandík fantazii se meze nekladou.bye

cabadaj
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 42 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 43 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/!autolink_bbcode_include.php on line 44 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/cimg_bbcode_include.php on line 24 Ahoj,

díky za skvělé představení, které se tu moc nevidí, téměř jak životopis a ucházení se o práci.

Takže tímto to tě přijímám a získáváš závodní superlicenci na CCR, smlouva je na bodu neurčitou. Doufám, že se ti tady bude líbit a klidně o nás dej vědět kamarádům, že je tady skvělá parta lidí, která ráda po večerech závodí.

uvidíme se na trati
Cabadaj Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/cabadaj.cz/www/New/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22

http://www.youtube.com/user/CzechConsoleRacing
Přejít na fórum:
Copyright © 2011 Czech Console Racing